با App Store مخصوص ربات ها آشنا شوید

mmmma با App Store مخصوص ربات ها آشنا شوید

از آنجا که اسمارت فون ها قابلیت اجرای اپلیکشن های مختلف را دارند و اساسا روباتها نیز دستگاههای هوشمندی به شمار میروند ، چرا رباتها یک فروشگاه مخصوص دانلود انواع برنامه های مخصوص خود نداشته باشند ؟ دقیقا همانند اسمارت فونهای مختلف که دارای اپلیکشن استور مخصوص خود هستند . این موضوع دقیقا چیزی است که بعضی از علاقمندان به ربات را به فکر انداخت تا اپلیکشن استور مخصوص ربات را راه اندازی کنند .

این اپلیکشن استور برای استفاده همه علاقمندان به ربات تهیه شده و دوستداران رباتها به راحتی میتوانند از سراسر جهان اپلیکشن های مخصوص ربات را تهیه و یا برنامه ها ساخته شده خود را به اشتراک بگذارند و البته برای انواع مختلف رباتها . ربات هایی مانند Roomba یا Sony Aibo و حتی Nao دارای قابلیت نصب انواع مختلف اپلیکشن برروی آنها برای تغییر رفتار می باشند . مثلا ربات Nao میتواند با استفاده از یک اپلیکشن مخصوص بیاموزد که چطور یک نوشابه را بردارد و یا حتی ربات Aibo میتواند با استفاده از یک اپلیکشن تبدیل به یک سگ نگهبان شود .

هنوز نمیتوان به قطعیت گفت که آیا این اپلیکشن استور می تواند یک فروشگاه موفق باشد یا خیر (با توجه به اینکه هنوز بسیاری از مردم ربات شخصی ندارند) ، ولی نکته مهم این است که مطمئنا این میتواند یک راه بسیار جالب و مفید برای به اشتراک گذاری اپلیکشن های کاربردی و کدهای مربوط به ربات ها باشد . البته این وبسایت در حال حاضر فقط در دسترس توسعه دهندگان و طراحان ربات میباشد ولی شما نیز میتوانید از وقایع درون این اپلیکشن استور مطلع شوید .

 

/ 0 نظر / 4 بازدید